Fall 2018 Vice President’s List

Font Size: Larger /Smaller

fall 2018 vice president's listCalifornia

Palmdale:  Colin Cortez

Rancho Cordova:  Spencer Gudgel

 

Idaho

Hayden:  Tanner Toepke

Preston:  Megan Porter

Saint Anthony:  Martina Wilder

Shelley:  Ashlee Adams

 

Missouri

Mountain Grove:  Carson Long

 

Montana

Billings:  Cameron Maciel

 

North Dakota

Hazen:  Tyler Klein

 

Oregon

Sandy:  David Miles-Brown

 

Utah

Magna:  Anna Newbold

Plain City:  Abigail Broadbent

Pleasant Grove:  Sydney Bishop

Salem:  Aubree Barney

 

Washington

Almira:  Cooper Harris, Josephine Harris

Anderson Island:  Rosa Mciver

Bellingham:  Kendall Engelhart

Beverly:  Stephen Carroll, Jessica Ventura

Camas:  Cody Burget

Connell:  Tristen Garland, Miguel Rodriguez

Coulee City:  Christa Christopherson

East Wenatchee:  Christian Hackworth, Justin Hevly

Edmonds:  Danielle Dunlap, Austin Sonmore 

Ephrata:  Chenoa Bedford, Nicholas Coffin, Richard Dinkelmann, Emma Gunderson, Kohl Kallstrom, Kailyn Lee, Oscar Lopez, Graciela Mendoza, Eric Myers, Miguel Nunez-Vargas, Vicente Ochoa, Margaret Plaisted, Ismael Sanchez, Kamryn Shannon, Uriel Velazquez, Elisabeth Washburn, Brandy Wilson

George:  Ruben Galvez-Aguilar, Marina Ramirez-Ramos, Anahi Ramirez-Santiago

Hartline:  Jocelyn Baergen

Kennewick:  Blake Collier, Ian Goben 

Lind:  Dustin Kulm, Vallant Kultgen, Rylie Sackmann 

Mattawa:  Lino Sanchez

Moses Lake:  Johnny Adams, Aric Allen, Robert Ambris, Mariah Anaya, Joshua Araiza-Honorato, Karen Avina, Kenadee Balderas, Larry Banegas, Chance Barg, Hannah Barr, Jaden Barrie, Alina Berezyuk, Christopher Brendt, Donte Brown, Kassidy Calhoon, Diana Cantu, Megan Carlson, Jesse Cawdery, William Clifner, Halle Davis, Isaac Degroat, Isabel Delgado, Yuliya Demyanova, Bailey Ditto, Marilyn Dogbe, Carolyn Egts, Katelyn Ent, Danielle Erickson, Addyson Fabian, Jayla Fairbanks-Norman, Juan Farias, Elizabeth Flores, Alexander Garcia, Adrian Garcia-Chavez, Saray Gil, Maksym Goliarchuk, Kyle Hanold, Baneci Hernandez, Madison Higgins, Abigail Hohman, Clare Hoyle, Patrick Hunter, Erika Jimenez, Breezy Jones, Zack Klein, RJ Koreis, James Lakoduk, Thomas Lambert, Austin Langer, Cameron Lefave, Reign Letkeman, Joshua Lochow, Shaelee Lodi, Jocelyn Lopez, Katlyn Lopez, Corina Lybbert, Quinton Lybbert, Kristin Maine, Jesseanne Marquis, Yesenia Michel-Valencia, Brianna Mohammed-Holm, Thomas Molitor, Clarissa Muhlestein, Angel Murillo, Galilea Navarro, Diana Nguyen, Charli Ogden, Jordan Pack, Thomas Parham, Nicolas Pedraza, Kirril Pilipaka, Enrique Ponce, Elias Quintana, Mercedes Radder, Emilee Ramirez, Shayla Rey, Esmeralda Reyes-Reyes, George Richardson, Yasmin Rivera, Joshua Rogers, Andrew Romero, Ronda Ross, Dylan Roylance, Jonathan Rubio-Gonzalez, Ruben Salinas, Eric Shaporda, Stevie Slack, Christopher Smith, Dania Solorzano, Ellen Sossong, Katrianna Stebbins, Maggie Strom, Jeremiah Strzelczyk, Heather Tabor, Guinevere Thompson, Matthew Thompson, Latrisha Vann, Elisha Wade, Megan Weber, Mone Weech, Joshua Weisenburg, Nikole Westcott, Leanna Wilder, Joshua Williams, Hannah Wilson, Collin Wood, Nickolas Wright, Alexandra Wyman, Yulisa Zepeda

Moxee:  Benjamin Albrecht

Odessa:  Christopher Ervin

Omak:  Cameron Daigneau, Jonathon Walker

Othello:  Anthony Castro-Hernandez, Froilan Cortez, Yenia Garza, Lloyd Goroski, Maria Martinez, Bernice Martinez-Garza, Dora Mendez, Olivia Mendoza, Paola Mendoza, Jenae Mercado, Keila Rodriguez, Silvia Silva, Denise Valdez 

Palouse:  Payson Griner

Prosser:  Andrew Showman

Quincy:  Jordan Arellano, Juan Bustos, Jennifer Carrillo, Jascee Chapman-Oswood, David Cozar, Miguel Cruz-Santiago, Pedro Flores-Ramos, Zulema Gutierrez, Brenda Hernandez, Jim Hirai, Jessie Munoz, Jared Perez, Alex Ramirez, Paul Roylance, Alejandro Rubio, Maribel Ruiz, Fatima Sanchez, Luis Serrano, Jacqueline Torres, Laura Valenzuela, Francisco Velasquez, Juan Zafra

Ritzville:  Stephanie Burcham

Royal City:  Diana Barrera, Amanda Justo-Victoriano, Jessica Nunez, Eduardo Rodriguez, Francisco Santiago-Luis, Jacklyn Smith, Jennifer Vazquez, Valeria Witron-Mendoza 

Soap Lake:  David Beletskiy, Jesse Berry, Kelly Bostwick, Daniel Delgado, Allen Hermans, Matthew Kanoff, Dylan Morgenthaler 

Spokane:  Kelland Guerin, Trevor Luckey

Warden:  Ellie Conahan, Jose Davila, Olga Franco, Andrea Manzo, Zachary Richins, Erik Vela, Ashlyn Yamane

Wenatchee:  Lindsay Franklin, Tanner Vanlith

Wilbur:  Payton Nielsen

Wilson Creek:  Viktoria Decker