Spring 2018 President’s List

Font Size: Larger /Smaller

2018 President's List

Idaho

Pocatello:  Hailey Huelsman

Rexburg:  Leah Dougherty

Teton:  Savannah Hughes 

Nevada

Las Vegas:  Dylan Miller 

Sparks:  Jeremiah Harmon

Utah

Logan:  Carl Hart

Salem:  Aubree Barney

Tremonton:  Dacia Hobbs

West Haven:  Maryka Jansen

Washington  

Chehalis:  Samuel Fagerness

Coulee City:  Kylie Friedlander, Braiden Gonzales, Ashley Martin, Heather Wood

Ephrata:  Caleb Cleveringa, Richard Dinkelmann, Elena Duffner, Kaylee Duren, Jared Durfee, Amy Hilliard, Clay Johns, Alec Lobe, Denise Lopez, Rebekah Ness, Miguel Vargas-Nunez, Christie Thomas-Johnson, Frank Willis

Hartline:  Kaleb Sieg

Liberty Lake:  Justin Laws, Quinn Sweeney

Mattawa:  Lorena Lopez-Romero

Mohler:  Wyatt Haase

Moses Lake:  Macy Adkinson, Mariah Anaya, Christian Auger, Emily Ausere, Olga Berezyuk, Tabatha Billings, Miranda Bird, Mariah Bonaudi, Trece Brown, Spencer Burton, Alexa Cox, Darlene Crosby, Mia Deleon, Vera Demchuk, Holli-Jo Diamond, Atta Dieng, Taylor Evans, Reagan Ewing, Stephanie Farmer, David Fazende, Meghen Fisk, Michael Flores, Lillian Foster, Summer Hallberg, Erin Hawkins, Jaime Hernandez, Abigail Hohman, Austin Hyer, Elizabeth Iapryntsev, Conner Johnson, Keri Kennedy, Miranda Kling, Madison Krogh, Chauntelle Kruger, Callan Leavitt, Hanul Lee, James Leland, Reign Letkeman, Shalene Lybbert, Evan Mahn, Ceidwen Martin, Dmitriy Marushchak, Julio Melchor, Bianca Mendoza-Zubiran, Zoryana Moskvich, Christina Mullan, Diana Nguyen, Naileah Nunez, Daniel Ochoa-Valdez, Cammi Odgen, Renee Ohs, Ella Olson, Nicholas Olson, Jana Osborne, Jordan Pack, Carrie Pierce, Irina Podolyan, Alina Puyu, Emilee Ramirez, Liliana Ramirez, Rodney Richeson, Enrique Rivera, Vanessa Rodriguez, Taya Rogers, Andrew Romero, Abbigail Rosenow, Jayden Saaverdra, Johnny Serrano, Eric Shaporda, Jeremy Sinchuk, Christopher Smith, Spencer Smith, Samantha Spalding, Sierra Stewart, Robert Street, Jeremiah Strzelczyk, Toshio Taki, Juan Tovar, Hannah Tufte, Craig Turnbull II, Carlos Valencia, Darianna Vela, Anna Vlk, Brandy Wilson, Brandon Wood, Anna Yarbro

Odessa:  Aaron Gies

Othello:  Melissa Carl, Fatima Cortez, Froilan Cortez, Nicole Douglas, Alma Montes, Javier Ramirez, Keila Rodriguez   

Quincy:  Hannah Bensch, Brenda Hernandez, Jordan Lau, Siannie Mendez, Jace Mickelson, Sulema Quintero, Olivia Ramirez, Hailey Roduner, Nathaniel Roylance, Cydney Schaapman, Laura Valenzuela, Brendan Vandiest, Caleb Williamson, Juan Zafra

Ritzville:  Chelsea Boothe

Royal City:  Sendy Castaneda, Ariadna Espino, Elizabeth Guadarrama, Joseph Key, Nathanael Key, Rachel Key, Hugo Ledezma, Valeria Lomeli

Soap Lake:  Jesse Berry, Rachel Boruff, Sheila Burts, Allen Hermans, John Newburn, Bradley Sheppard, Ruvim Turchik

Spokane:  Jakob Ludwig

Spokane Valley:  Hannah Bedard

Warden:  Sean Bates, Brooklyn Cole, Ellie Conahan, Daneil Jolley, Carla Lopez-Aguilar, Raul Martinez, Juan Martinez-Araujo, Grace Tolksdorf, Tyson Yamane

Wilson Creek:  George Lajueness